AQUA ZÓNA

Aqua zóna

Nevieš ako prežiť voľný čas počas krásnych letných slnečných dní? Naša priestranná terasa s krásnym výhľadom na oravskú prírodu je skvelým miestom pre teba a tvojich známych.

Príď si oddýchnuť s rodinou a zaži nespútanú zábavu plnú zážitkov. Pre najmenších sú pripravené nafukovacie hrady s vodným delom a vodnými šmýkačkami, na ktorých zažijú príjemné osvieženie. Čaká tu na teba veľká trampolína, na ktorej si bláznivo zaskáčeš a zažiješ tak neopísateľný pocit lietania.

Zatiaľ čo sa deti zabávajú, ty sa môžeš usadiť do pohodlných sedadiel s chutným drinkom v ruke a oddychovať na čerstvom vzduchu. Vystúp z pohodlia svojho domova a daruj sebe aj svojim blízkym relax v luxusnej jacuzzi s výhľadom na nočnú oblohu, padajúce hviezdy, zaži romantickú večeru alebo skvelú súkromnú párty.

Ponúkame ti priestory terasy pre tvoje tematické párty či firemné oslavy a zabezpečíme, aby tvojmu súkromiu nenarúšali cudzí návštevníci. Profesionálna obsluha sa postará o tvojich hostí a ty si tak môžeš naplno užívať neviazanú zábavu.

KINDERLAND

Miestneho priesmyslu 1085

02901 Námestovo

KONTAKTUJTE NÁS

Informácie: 

+421 918 990 098 

 

Organizácie, akcie (manažér):

+421 918 990 441

info@kinderlandno.sk