FUN ZÓNA

Detské zábavné ihrisko s množstvom zábavných atrakcií poskytuje pre deti širokú ponuky rôznorodých atrakcií s kopou zábavy, smiechu a pobavenia. Toto ihrisko je ideálnou alternatívou ako sa s deťmi zabaviť aj v zlom počasí. Rodiny so svojimi ratolesťami uspokoja všetky svoje potreby týkajúce sa aktívneho pohybu a rozvíjania kreatívneho myslenia spojeného so zábavou. Fun zóna prebudí u každého návštevníka pocit šťastia a neohraničenej zábavy. Detské ihrisko prináša zábavné atrakcie akú sú:

Hrad poskytuje deťom veľa možností pre najrôznejšie typy hier. Vďaka kombinovaným zostavám majú deti zaručený zdravý pohyb a množstvo hodín vzrušenia a zábavy. Bláznenie na šmýkačkách, trampolínach alebo preliezkových zónach je len zlomok aktivít pripravených pre zvedavé detské očká. Zábavný hrad pozostáva z dvoch veží, šmýkačky a bazéna s guličkami. Do jednej veže je umiestnená šikmá sieť a cez druhú vežu vedie rúčkovacia rebrina. Tieto atrakcie pomáhajú pri rozvíjaní pohybovej sústavy detí, ich ohybnosť, silu a vytrvalosť. Bazén s loptičkami s veľkou šmýkačkou slúži na rozvíjanie detskej fantázie. Zábavné potrubie prináša pre deti veľa záhad a nové poznania zo sveta zábavy. Sen malého astronauta sa stane realitou v malej a veľkej rakete, kde deti zažijú zábavu v nekonečnom vesmíre. Zábavné trampolíny ponúkajú množstvo zábavy s pocitom lietania. Točité schodisko alebo gumové siete zavedú deti na vežu vysokú 13 m, kde objavia svet nepoznaných atrakcií.

ZÓNA 0 -3 rokov

Zóna pre najmenším  predstavuje nielen priestor na hranie, ale aj na zmysluplné trávenie voľného času a zábavného vzdelávania detí už od útleho veku. Čaká tu na nich množstvo zábavných atrakcií spolu s hrami na rozvíjanie ich motoriky.

GALÉRIA

KINDERLAND

Miestneho priesmyslu 1085

02901 Námestovo

KONTAKTUJTE NÁS

Informácie: 

+421 918 990 098 

 

Organizácie, akcie (manažér):

+421 918 990 441

info@kinderlandno.sk