PONUKA

 

FUN ZÓNA   |   JUMP ZÓNA   |   5D & 9D CINEMA   |   AQUA ZÓNA   |   EVENTY & TEAMBUILDING   |   GAME ZÓNA   |   BOWLING   |   AKCIE

FUN ZÓNA

 

FUN ZÓNA

Detské zábavné ihrisko s množstvom zábavných atrakcií poskytuje pre deti širokú ponuky rôznorodých atrakcií s kopou zábavy, smiechu a pobavenia. Toto ihrisko je ideálnou alternatívou ako sa s deťmi zabaviť aj v zlom počasí. Rodiny so svojimi ratolesťami uspokoja všetky svoje potreby týkajúce sa aktívneho pohybu a rozvíjania kreatívneho myslenia spojeného so zábavou. Fun zóna prebudí u každého návštevníka pocit šťastia a neohraničenej zábavy. Detské ihrisko prináša zábavné atrakcie. Klikni na tlačidlo pre viac informácií.

JUMP ZÓNA

 

Jump zóna

Príď si zaskákať a zabávaj sa! Vyskúšať môžeš základné akromatické prvky ako je odrazenie z kolien alebo zo sedu na dlhej trampolíne, odkiaľ dopadneš do penového bazéna naplneného mäkkými kockami. Šikmé trampolíny sú atraktívne pre skúsených, ktorý zvládnu aj náročnejšie triky. Profesionálne basketbalové trampolíny slúžia ako nácvik hodu lopty do basketbalového koša. Ak budeš mať chuť a odvahu zmerať si svoje sily s kamarátom, ponúkame ti lezeckú stenu s ninja faktorom.

5D & 9D CINEMA

 

Žijeme vo svete, ktorý má stále viac rozmerov...

Trúfni si na kino, ktoré ťa vtiahne do neuveriteľného sveta šialených nepoznaných dimenzií. Vezmi svojich kamarátov, usaď sa do pohodlných sedačiek, nasaď si 3D okuliare a zaži skutočnú dávku adrenalínu. Vybrať si môžete z viac ako 114 filmov rôznych žánrov, ktoré pobavia celú partiu. Počas filmu sa ocitneš priamo v centre diania vďaka pohyblivým sedačkám a špeciálnym efektom, ktoré v
tebe zaručene zanechajú nezabudnuteľný zážitok z ponúkaných filmov. Pocit z filmu je umocnený zvukom najvyššej kvality a pridanými efektmi, ako je vietor, vodná para alebo napríklad jemné šteklenie na nohách. Tešiť sa môžeš aj na doplňujúce efekty dažďa, búrky, sneženia, vetra a prekvapia ťa aj dotyky a vibrácie v sedadlách. Pre vytvorenie neskutočného sveta ilúzií a maximálneho pohodlia
je pripravených deväť sedadiel pre teba a tvojich známych. Tak neváhaj a vstúp do sveta fantázie.

AQUA ZÓNA

 

Aqua zóna

Nevieš ako prežiť voľný čas počas krásnych letných slnečných dní? Naša priestranná terasa s krásnym výhľadom na oravskú prírodu je skvelým miestom pre teba a tvojich známych. Príď si oddýchnuť s rodinou a zaži nespútanú zábavu plnú zážitkov. Pre najmenších sú pripravené nafukovacie hrady s vodným delom a vodnými šmýkačkami, na ktorých zažijú príjemné osvieženie. Čaká tu na teba veľká trampolína, na ktorej si bláznivo zaskáčeš a zažiješ tak neopísateľný pocit lietania.

EVENTY A TEAMBUILDING

 

ORIGINÁLNE EVENTY & TEAMBUILDINGY

Všetky zábavné zóny prebudia aj v duši dospelého človeka detstvo plné smiechu, zábavy a bezstarostného života. Potrebuješ v sebe a svojich kolegov prebudiť detské kreatívne myslenie? Neváhaj a kontaktuj nás. Organizujeme rôzne eventy a teambuildingy nielen v priestoroch reštaurácie, ale počas slnečných letných dní ponúkame aj možnosť oslavy na priestrannej terase. Špeciálne udalosti si vyžadujú špeciálne služby, ktorými dokážeme naplniť všetky požiadavky zákazníkov. Kreatívne myslenie nášho personálu vytvorí dokonalú oslavu či podujatia so zábavným programom na konkrétnu tému. Rodinné oslavy v priestoroch nášho zábavného centra sú skvelou príležitosťou ako potešiť či prekvapiť svoje ratolesti. Zatiaľ čo deti sa zabávajú pod dohľadom profesionálnych inštruktorov, dospelý tak majú priestor pre ničím nerušené konverzácie, pokojnú kávičku a užívajú si chvíle voľna a zaslúženého oddychu. Oslavuješ svoje jubileum? Potrebuješ priestor pre svoju partiu? Naše priestory sú ideálne nielen pre rodinné oslavy, ale sú skvelým výberom aj pre mladšie vekové kategórie, ktorý potrebujú zorganizovať rôzne tematické párty.

GAME ZÓNA

 

Milovníci počítačových hier, hracích automatov majú možnosť zabaviť sa v game zóne, kde ich čaká široký výber hracích automatov a simulátorov. Vyskúšať môžeš aj hracie boxy či silomer. Športovci majú možnosť zasúťažiť si vo futbale, basketbale alebo rugby. Špeciálnou atrakciou je žlté autíčko, na ktorom sa dieťa vžije do role vodiča na reálnych cestách a prežije tak skutočnú premávku.

BOWLING (Pripravujeme)

V relaxačnej zóne ťa čaká bowling, kde si môžeš zmerať svoje sily s priateľmi, kolegami či rodinou. Prebuď v sebe súťaživého hráča, vyhraj všetky body a budeš víťaz, ktorý berie všetko. Priestory bowlingu sú skvelým nápadom pre firemné teambuildingy, narodeninové oslavy a ďalšie spoločenské akcie.

V Kinderlande nájdete aj kútik s deskými hracími automatmi a simulátormi, môžete vyskúšať box, silomer, futbal aj basketball, jazdu v pretekarskom aute a mnoho ďalších atrakcii , ktoré sprijemnia upršaný deň.

 

KINDERLAND

Miestneho priesmyslu 1085

02901 Námestovo

KONTAKTUJTE NÁS

Informácie: 

+421 918 990 098 

 

Organizácie, akcie (manažér):

+421 918 990 441

info@kinderlandno.sk